Slides Framework

Zajistíme prodej Vaší ordinace

Chtěli byste provést ekonomickou analýzu Vaší ordinace a zjistit, jak ji co nejlépe připravit na prodej? Jak efektivně najít vhodného kupce? Jaká dokumentace bude potřeba, abyste ošetřili rizika u své životní transakce? Jak celou transakci úspěšně realizovat?

 • Step 1

  Společně probereme přípravu, načasování a další představy o prodeji o Vaší ordinace. Zpracujeme znění profilu Vaší ordinace, který zařadíme do naší privátní databáze. Jelikož je databáze neveřejná, nemusíte se obávat o zbytné narušení chodu Vaší ordinace. Na Vaše přání můžeme zpracovat i analýzu dnešního stavu a případné varianty jeho optimalizace, vystavit náš prodejní certifikát (memorandum) nebo poskytnout další služby.

 • Step 2

  Vybraným zájemcům o koupi Vaší ordinace v první řadě poskytujeme pouze profil o základním rozsahu informací (foto + údaje o oboru, lokalitě, velikosti města, počtu křesel, finančním obratu v hrubém intervalovém vyjádření a nemovitosti - pronájem či vlastní). V případě, že některý ze zájemců projeví vážný zájem dozvědět se více o profilu Vaší ordinace, nejprve sdělíme jeho identitu Vám a následně po Vašem odsouhlasení mu může být prezentován profil o detailnějším rozsahu informací. Na Vaše přání může být před poskytnutím citlivých dat podepsána dohoda o mlčenlivosti (NDA).

 • Step 3

  Doladíme podmínky a připravíme strukturu transakce vč. smluvní dokumentace. Po podpisu, úhradě platby a řádném předání ordinace je transakce u konce, pokud nejsou dohodnuty speciální podmínky vypořádání kupní ceny (podíl na zisku apod.).

Ceník

Ekonomická analýza a příprava na prodejinfo od 6990 Kč jednorázově

Prodejní certifikát ordinace (memorandum)info individuálně jednorázově

Individuální konzultace (Skype nebo telefonicky)info 1490 Kč za hodinu

Individuální konzultace (osobně)info 1990 Kč za hodinu

Strategie rozvojeinfo individuálně jednorázově

Zadání profilu do databáze, vyhledávání a prezentace vhodným zájemcůminfo zdarma

Úspěšné zprostředkování prodeje ordinaceinfo 5,5 % z prodejní ceny

Poskytování služeb se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami dostupnými na www.imek.cz/VOP.pdf a zákazník s nimi svým objednáním vyjadřuje souhlas.

Nezávazně poptat služby

Kontakty

Máte dotaz nebo si chcete zjistit konkrétní informace k Vaší situaci? Dejte nám vědět a rádi se s Vámi spojíme.

 • Identifikační údaje

  Institut medicínské ekonomiky, s.r.o., Ruská 705/70, Praha 10, IČ: 079 10 169

 • Kontaktní údaje

  +420 608 480 692
  info@imek.cz

 • Bankovní spojení

  Číslo účtu: 115-876505017/0100, vedený u Komerční banka, a.s.