Slides Framework

Tržiště

Jednou z činností Institutu je uzavřené privátní tržiště. Zde se na jedné straně potkávají zájemci o koupi ordinací a na druhé straně prodávající.

Získat přístup na tržiště
Prohlédnout ukázkový inzerát
 • Prodávající

  Rádi na naše tržiště přijmeme profil Vaší ordinace k prodeji. Také Vám pomůžeme s její ekonomickou analýzou a případně optimalizací a zhodnocením vloženého kapitálu. Máme rovněž připravenou vlastní postupy a dokumentaci k zajištění hladkého přechodu vlastnického práva a omezení potenciálních rizik spojených s transakcí. Vaše ordinace nebude nikde veřejně prezentována, a díky tomuto diskrétnímu postupu minimalizujeme potenciální negativa narušující provoz.

 • Kupující

  Rádi si vyslechneme cíle a představy o Vaší budoucí ordinaci. Můžete ji třeba i pořídit na splátky nebo jen pronajmout. Pomůžeme i s kritickým zhodnocením nabídek a poradíme, podle jakých kritérií ordinaci správně vybírat. Následně předložíme vhodné profily ordinací ke koupi. Pokud v naší databázi nebude žádný vhodný profil, budeme jej aktivně hledat i vně. Mimo toho jsme připraveni Vám pomoci i s nastolením právní struktury Vašeho podnikání s vysvětlením ekonomických dopadů, byznys plánem a dalšími ekonomickými záležitostmi.

Kontakty

Máte dotaz nebo si chcete zjistit konkrétní informace k Vaší situaci? Dejte nám vědět a rádi se s Vámi spojíme.

 • Identifikační údaje

  Institut medicínské ekonomiky, s.r.o., Ruská 705/70, Praha 10, IČ: 079 10 169

 • Kontaktní údaje

  +420 608 480 692
  info@imek.cz

 • Bankovní spojení

  Číslo účtu: 115-876505017/0100, vedený u Komerční banka, a.s.